Grácia Étterem
Információk
Értékelések
Értékeld Te is-
Norbert Demeter 2019. Augusztus 26.Szeretünk ide járni. Igaz, nem túl régen fedeztük fel, de már az első alkalommal is jó volt beülni ide. A pincérek kedvesek, az adagok hatalmasak és ahhoz képest nincsenek túlárazva. Amit kértünk, azt kaptuk, se többet, se kevesebbet. Az ételek ízletesek, a málnaszörp egyenesen nosztalgikus, az étlap jól szervezett és bőséges kínálatú. Jövünk még! :)
-
Filipcsin Ilona 2019. Május 1.Ma olyat tapasztalm, amit még egy étteremben sem. Törzsvendégek voltunk évekig, de egy ideje nem jártunk erre. Ma megdöbbentő volt, ami fogadott bennünket. Sokan voltak, ez igaz, 1 órát kellett volna várni az ebédre, de nem is ez verte ki a biztosítékot nálunk, hanem a kosz. Az asztal tele volt ételmaradékkal, üdítő maradványokkal. A pincér jött, hozta az étlapot, amit letett a retkes asztalra és közölte, hogy egy órát kell várni az ételre. Se egy köszönés, se egy asztal letörlés... Most nagyon csalódott vagyok. :(
-
Szűcs László 2018. Március 18.2018.03.17-én délután 6 felnőtt 2 gyerek fogyasztott az étteremben. Az ételek minősége, mennyisége, ára, felszolgálása kifogástalan volt.
Köszönjük szépen Grácia! Bábel és Szűcs család Tassról és Kecskemétről. -
Jancsóné Varga Anita 2017. Július 26.Elvitelre kért a párom néhány fogást. Utólag már megbántuk. A fogások íztelenek voltak (marhapörkölt, húsleves, rántott hús). Két csillagot kap azért, mert nem drága és nagy adagokat adnak.
Akik ezt megnézték, ezeket is megnézték...
-
Fortuna Pizzéria
4.5Pizzéria -
Tercia Kópháza Étterem
5.0Magyar Étterem -
Corvinus Étterem
3.7Étterem Pizzéria -
Shop-Stop
5.0Pizzéria Bár -
Piros Ház Vendéglő
4.8Magyar Étterem -
Fórum Pizzéria
3.7Pizzéria Olasz Étterem Étterem -
Tercia Hubertus
4.5Étterem Magyar Étterem -
Árkád Sport Pub & Étterem
5.0Sport Bár Magyar Étterem