Értékelések
Értékeld Te is
4.0
Összesen 1
5
4
3
2
1
-
Vad Tímea 2008. November 3.Szinte lehetetlen megtalálni!A kiszolgálás lassú volt! A kialakítás nagyon tetszett!Hangulatos volt és ötletes.Igaz a mosdóknál elég kevés volt a hely!1 helységbe 3 ajtó nyilt!
Akik ezt megnézték, ezeket is megnézték...
-
Galéria Café Pub
3.8Kávézó Sport Bár Étterem -
Gulliver Étterem & Pizzéria
3.7Étterem Pizzéria Kávézó -
Kakas Presszó - Deák
3.6Kávézó Bisztró -
Hadik Kávéház
3.8Kávézó -
Espresso Embassy
5.0Kávézó Teaház -
Kakas Presszó - Kálvin
4.5Kávézó Bár Bisztró -
Apacuka Kávéház Étterem
4.0Étterem Kávézó Bár -
Tranzit Art Café
4.2Kávézó Bisztró